Glasvezel converter TP-Link MC210CS singlemode 1310nm SC 15Km

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-1211322-15

De glasvezel converter TP-Link MC210CS zet 1000BASE-LX/LH glasvezel om naar 1000Base-T koper media en vice versa.
De MC210CS is bedoeld om te worden gebruikt met singlemode glasvezel duplex kabels met SC-Type connectoren.
De TP-Link MC210CS werkt op 1310nm voor zowel de zendende als de ontvangende data.

De MC210CS zal zenden op grotere glasvezel afstanden met gebruik van OS2 singlemode glasvezelkabel tot 15 km.

Productspecificaties:

  • Vezeloptische afstand tot 15Km
  • Poorten: 1x 1000Mbps SC/UPC en 1x 1000M RJ45 (Auto MDI/MDIX)
  • Golflengte: 1310nm
  • Netwerk Media 1000BASE-FX: Singlemode
  • Netwerk Media 1000BASE-T: UTP category 5e (tot 100m)
  • Goed zichtbare led's geven de status aan zodat u de netwerkactiviteit makkelijk kunt monitoren.
  • Externe voeding
Gerelateerde blogartikelen (3)

Product Specificaties

SKU
GV-1211322-15
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Singlemode
Glasvezel categorie
OS2
Glasvezel aansluiting 1
SC
Glasvezel aansluiting 2
SC
Vezeloptische afstand
15km
Golflengte
1310nm