Glasvezelkabel SC-SC OM2 20m

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
WE-95-166

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Multimode 50/125
  • Categorie: OM2
  • Lengte: 20m
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • Aantal vezels: 2
  • Kabel type: Duplex
  • Kleur: Oranje
  • Vlamvertragend volgens EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

Product Specificaties

SKU
WE-95-166
Kleur
Oranje
Lengte
20m
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Multimode 50/125
Glasvezel categorie
OM2
Buigradius
56 mm
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
SC
Glasvezel aansluiting 2
SC
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:Glasvezelkabel SC-SC OM2 20m
U beoordeelt: